š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




Saugus Area Rug - Clearance
| Collection: | Saugus |
|---|---|
| Colors: | Lime Green |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 2.16" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 2.76" |
$20.65
Original: $59.00
-65%Saugus Area Rug - Clearanceā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Saugus |
|---|---|
| Colors: | Lime Green |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 2.16" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 2.76" |























