




Feizy Savona Transitional Southwestern - Ivory/Gray/Blue Area Rug - Clearance
| Collection: | Savona |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Gray, Blue |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Bohemian & Eclectic,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Original: $899.00
-65%$899.00
$314.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Savona |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Gray, Blue |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Bohemian & Eclectic,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























