š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Savva Area Rug - Clearance
| Collection: | Savva |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Cream, Light Gray, Tan, Dark Red, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.43" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.91" |
Select Title
From $129.00
Savva Area Rug - Clearanceā
$129.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Savva |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Cream, Light Gray, Tan, Dark Red, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.43" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.91" |























