🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





















Scole Area Rug - Clearance
| Collection: | Scole |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Sage, Pale Blue, Medium Gray, Dusty Pink, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.22" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.41" |
| Fringe Length: | 0.1" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Scole Area Rug - Clearance—
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Scole |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Sage, Pale Blue, Medium Gray, Dusty Pink, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.22" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.41" |
| Fringe Length: | 0.1" |























