š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now












Scotia Brown Ikat Jute Rug - Clearance
| Collection: | Scotia |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Cream, Red, Peach, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.11" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Scotia Brown Ikat Jute Rug - Clearanceā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Scotia |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Cream, Red, Peach, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.11" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |























