š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Selma Area Carpet - Clearance
| Collection: | Selma |
|---|---|
| Colors: | Medium Brown, Beige, Tan, Charcoal, Light Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% NZ Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $139.65
Original: $399.00
-65%Selma Area Carpet - Clearanceā
$399.00
$139.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Selma |
|---|---|
| Colors: | Medium Brown, Beige, Tan, Charcoal, Light Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% NZ Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























