š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
























Semaphore Thick Luxe Area Rug
| Collection: | Semaphore |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Gray, Blue, White, Fume, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polyester / 10% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.43" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.54" |
| Fringe Length: | 0.6" |
Select Title
From $27.65
Original: $79.00
-65%Semaphore Thick Luxe Area Rugā
$79.00
$27.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Semaphore |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Gray, Blue, White, Fume, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polyester / 10% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.43" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.54" |
| Fringe Length: | 0.6" |























