





Feizy Seneca Transitional Animal Print - Brown/Tan Area Rug - Clearance
| Collection: | Seneca |
|---|---|
| Colors: | Dark Red, Tan |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1.49" |
| Styles: | Transitional,Farmhouse,Casual |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.49" |
Original: $219.00
-65%$219.00
$76.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Seneca |
|---|---|
| Colors: | Dark Red, Tan |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1.49" |
| Styles: | Transitional,Farmhouse,Casual |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.49" |























