š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Shanti Machine Woven Nabela Noor Home x LIVABLISS NBSH-2301 Area Rug
| Colors: | Off-white, Off - White, Gray, Dark Red, Mustard |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 50% Jute, 50% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Shanti Machine Woven Nabela Noor Home x LIVABLISS NBSH-2301 Area Rugā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Off-white, Off - White, Gray, Dark Red, Mustard |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 50% Jute, 50% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |























