š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Shotts Thick Luxe Rug
| Collection: | Shotts |
|---|---|
| Colors: | Cream, Denim, Charcoal, Tan, Navy, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 85% Polypropylene, 15% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.54" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Shotts Thick Luxe Rugā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Shotts |
|---|---|
| Colors: | Cream, Denim, Charcoal, Tan, Navy, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 85% Polypropylene, 15% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.54" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |























