š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Simon Area Rug - Clearance
| Collection: | Simon |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Light Blue, Light Sage, Tan, Peach |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 50% Viscose, 50% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.13" |
Select Title
From $31.15
Original: $89.00
-65%Simon Area Rug - Clearanceā
$89.00
$31.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Simon |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Light Blue, Light Sage, Tan, Peach |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 50% Viscose, 50% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.13" |























