š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Sina Area Rug
| Collection: | Sina |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Light Gray, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $149.00
Sina Area Rugā
$149.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Sina |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Light Gray, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |























