š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Sipocot Premium Area Rug - Clearance
| Collection: | Sipocot |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Charcoal, Rust, Navy, Dark Brown, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.75" |
| Fringe Length: | 1" |
Select Title
From $41.65
Original: $119.00
-65%Sipocot Premium Area Rug - Clearanceā
$119.00
$41.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Sipocot |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Charcoal, Rust, Navy, Dark Brown, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.75" |
| Fringe Length: | 1" |























