





Feizy Skyview Modern Abstract - Gray/Taupe/Ivory Area Rug
| Collection: | Skyview |
|---|---|
| Colors: | Gray, Taupe, Ivory |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Polypropylene / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Contemporary,Industrial,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1" |
Original: $99.00
-65%$99.00
$34.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Skyview |
|---|---|
| Colors: | Gray, Taupe, Ivory |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Polypropylene / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Contemporary,Industrial,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1" |























