š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




Solomons Area Carpet - Clearance
| Collection: | Solomons |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 50% Viscose, 50% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
Select Title
From $41.65
Original: $119.00
-65%Solomons Area Carpet - Clearanceā
$119.00
$41.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Solomons |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 50% Viscose, 50% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |























