š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Spring Area Rug
| Collection: | Spring |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Medium Gray, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polypropylene / 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Spring Area Rugā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Spring |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Medium Gray, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polypropylene / 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |























