š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

























Stenhousemuir Luxe Handmade Rug - Clearance
| Collection: | Stenhousemuir |
|---|---|
| Colors: | Cream, Black, Light Slate, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100% RecycledPETYarn / Warp: 100% RecycledPETYarn |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
| Fringe Length: | 2.5" |
Select Title
From $69.00
Stenhousemuir Luxe Handmade Rug - Clearanceā
$69.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Stenhousemuir |
|---|---|
| Colors: | Cream, Black, Light Slate, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100% RecycledPETYarn / Warp: 100% RecycledPETYarn |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
| Fringe Length: | 2.5" |























