





Feizy Stoneleigh Modern Solid - Black/Gray Area Rug
| Collection: | Stoneleigh |
|---|---|
| Colors: | Black, Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100%Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 2.75" |
| Styles: | Contemporary,Luxury & Glam,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 2.75" |
Original: $129.00
-65%$129.00
$45.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Stoneleigh |
|---|---|
| Colors: | Black, Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100%Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 2.75" |
| Styles: | Contemporary,Luxury & Glam,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 2.75" |























