š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now










Streatley Area Rug - Clearance
| Collection: | Streatley |
|---|---|
| Colors: | Black, Beige, Gray, Mustard |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 75% Viscose, 25% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $27.65
Original: $79.00
-65%Streatley Area Rug - Clearanceā
$79.00
$27.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Streatley |
|---|---|
| Colors: | Black, Beige, Gray, Mustard |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 75% Viscose, 25% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.43" |























