š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Sugbongkogon Area Rug - Clearance
| Collection: | Sugbongkogon |
|---|---|
| Colors: | Cream, Pink, Pale Pink, Light Brown, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polypropylene, 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $119.00
Sugbongkogon Area Rug - Clearanceā
$119.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Sugbongkogon |
|---|---|
| Colors: | Cream, Pink, Pale Pink, Light Brown, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polypropylene, 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























