š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Sulusaray Area Rug - Clearance
| Collection: | Sulusaray |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polyester, 20% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.46" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.57" |
Select Title
From $159.00
Sulusaray Area Rug - Clearanceā
$159.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Sulusaray |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polyester, 20% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.46" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.57" |























