š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




Tallula Jute Rug - Clearance
| Collection: | Tallula |
|---|---|
| Colors: | Beige, Olive |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.11" |
Select Title
From $89.00
Tallula Jute Rug - Clearanceā
$89.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tallula |
|---|---|
| Colors: | Beige, Olive |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.11" |























