š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Aldis Tan Plush Textured Washable Rug - Clearance
| Collection: | Aldis |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |
Select Title
From $49.00
Aldis Tan Plush Textured Washable Rug - Clearanceā
$49.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Aldis |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |























