š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now












Tan Gopi Area Rug
| Collection: | Gopi |
|---|---|
| Colors: | Tan, Black, Taupe |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 55% Jute, 45% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 1.5" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Tan Gopi Area Rugā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Gopi |
|---|---|
| Colors: | Tan, Black, Taupe |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 55% Jute, 45% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 1.5" |























