🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





















Jill Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Jill |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Blue, Dark Red, Navy, Sage, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.03" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.15" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Jill Washable Area Rug - Clearance—
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Jill |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Blue, Dark Red, Navy, Sage, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.03" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.15" |























