š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Tannersville Area Rug - Clearance
| Collection: | Tannersville |
|---|---|
| Colors: | Beige, Sage, Teal |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 60% Wool, 40% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Tannersville Area Rug - Clearanceā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tannersville |
|---|---|
| Colors: | Beige, Sage, Teal |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 60% Wool, 40% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























