š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now














Tapia Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Tapia |
|---|---|
| Colors: | Gray, Light Gray, Rust, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Tapia Washable Area Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tapia |
|---|---|
| Colors: | Gray, Light Gray, Rust, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |























