š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Tarin Cream Area Rug
| Collection: | Tarin |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Gray, Sage, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Tarin Cream Area Rugā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tarin |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Gray, Sage, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























