š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Tarou Camel Area Rug - Clearance
| Collection: | Tarou |
|---|---|
| Colors: | Black, Mustard, Burnt Orange, Dark Purple, Coral, Purple, Orange, Olive |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 60% Wool, 40% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
Select Title
From $38.15
Original: $109.00
-65%Tarou Camel Area Rug - Clearanceā
$109.00
$38.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tarou |
|---|---|
| Colors: | Black, Mustard, Burnt Orange, Dark Purple, Coral, Purple, Orange, Olive |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 60% Wool, 40% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |























