š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now












Tavor Beige Area Rug - Clearance
| Collection: | Tavor |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 85% Jute, 15% Cotton / Warp: 100% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Tavor Beige Area Rug - Clearanceā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tavor |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 85% Jute, 15% Cotton / Warp: 100% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.3" |























