š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Tayte Novelty Wool Area Rug
| Collection: | Tayte |
|---|---|
| Colors: | Teal, Ocean Blue, Blue |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |
Select Title
From $34.65
Original: $99.00
-65%Tayte Novelty Wool Area Rugā
$99.00
$34.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tayte |
|---|---|
| Colors: | Teal, Ocean Blue, Blue |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |























