š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now











Temora Area Rug - Clearance
| Collection: | Temora |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Blue, Ice Blue, Light Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 60% NZ Wool, 40% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.15" |
| Fringe Length: | 0.5" |
Select Title
From $38.15
Original: $109.00
-65%Temora Area Rug - Clearanceā
$109.00
$38.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Temora |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Blue, Ice Blue, Light Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 60% NZ Wool, 40% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.15" |
| Fringe Length: | 0.5" |























