š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




Thad Blue Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Thad |
|---|---|
| Colors: | Blue, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.13" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Polyester |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $13.65
Original: $39.00
-65%Thad Blue Washable Area Rug - Clearanceā
$39.00
$13.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Thad |
|---|---|
| Colors: | Blue, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.13" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Polyester |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |























