š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now











Cascade White Area Rug
| Collection: | Thane |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Taupe |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.55" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
Select Title
From $27.65
Original: $79.00
-65%Cascade White Area Rugā
$79.00
$27.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Thane |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Taupe |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.55" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |























