š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


The Neutral Edit Handmade Rachel Zoe x LIVABLISS RZNE-2301 Area Rug
| Colors: | Beige, Sandstone, Cream |
|---|---|
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
Select Title
From $33.25
Original: $95.00
-65%The Neutral Edit Handmade Rachel Zoe x LIVABLISS RZNE-2301 Area Rugā
$95.00
$33.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Beige, Sandstone, Cream |
|---|---|
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |























