š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

The Studio Edit Machine Woven Rachel Zoe x LIVABLISS RZSE-2300 Area Rug
| About: | Introduce sophisticated style and comfort to your home. This piece is crafted from Polypropylene using machine woven construction available in Cream, Beige, Ivory with contemporary style Made in Turkey. |
|---|---|
| Colors: | Cream, Beige, Ivory |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 50% Polypropylene / Face: 50% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%The Studio Edit Machine Woven Rachel Zoe x LIVABLISS RZSE-2300 Area Rugā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| About: | Introduce sophisticated style and comfort to your home. This piece is crafted from Polypropylene using machine woven construction available in Cream, Beige, Ivory with contemporary style Made in Turkey. |
|---|---|
| Colors: | Cream, Beige, Ivory |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 50% Polypropylene / Face: 50% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |























