š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

The Studio Edit Machine Woven Rachel Zoe x LIVABLISS RZSE-2302 Area Rug
| About: | Introduce sophisticated style and comfort to your home. This piece is crafted from Polypropylene using machine woven construction available in Medium Gray, Ivory, Dark Red with contemporary style Made in Turkey. |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Ivory, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 50% Polypropylene / Face: 50% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%The Studio Edit Machine Woven Rachel Zoe x LIVABLISS RZSE-2302 Area Rugā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| About: | Introduce sophisticated style and comfort to your home. This piece is crafted from Polypropylene using machine woven construction available in Medium Gray, Ivory, Dark Red with contemporary style Made in Turkey. |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Ivory, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 50% Polypropylene / Face: 50% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |























