š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







The Studio Edit Machine Woven Rachel Zoe x LIVABLISS RZSE-2310 Area Rug
| About: | Bring a refined, inviting layer to your space with this rug. This piece is crafted from Polypropylene using machine woven construction available in Cream, Black with contemporary style Made in Turkey. |
|---|---|
| Colors: | Cream, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 50% Polypropylene / Face: 50% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |
Select Title
From $12.25
Original: $35.00
-65%The Studio Edit Machine Woven Rachel Zoe x LIVABLISS RZSE-2310 Area Rugā
$35.00
$12.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| About: | Bring a refined, inviting layer to your space with this rug. This piece is crafted from Polypropylene using machine woven construction available in Cream, Black with contemporary style Made in Turkey. |
|---|---|
| Colors: | Cream, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 50% Polypropylene / Face: 50% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |























