š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


The Vintage Edit Machine Woven Rachel Zoe x LIVABLISS RZVE-2302 Area Rug
| Colors: | Medium Gray, Cream, Tan, Beige, Sage |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 90% Polyester, 10% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $26.25
Original: $75.00
-65%The Vintage Edit Machine Woven Rachel Zoe x LIVABLISS RZVE-2302 Area Rugā
$75.00
$26.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Medium Gray, Cream, Tan, Beige, Sage |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 90% Polyester, 10% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























