š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

The Vintage Edit Machine Woven Rachel Zoe x LIVABLISS RZVE-2305 Area Rug
| Colors: | Sage, Cream, Beige, Medium Gray, Tan |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 90% Polyester, 10% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $75.00
The Vintage Edit Machine Woven Rachel Zoe x LIVABLISS RZVE-2305 Area Rugā
$75.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Sage, Cream, Beige, Medium Gray, Tan |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 90% Polyester, 10% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























