




Feizy Theo Modern Solid - Ivory/Tan Area Rug
| Collection: | Theo |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary,Casual |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
Original: $1,999.00
-65%$1,999.00
$699.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Theo |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary,Casual |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |























