š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Thora Area Rug - Clearance
| Collection: | Thora |
|---|---|
| Colors: | Taupe, White, Dark Brown, Medium Brown, Mustard, Denim |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polypropylene, 30% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $55.65
Original: $159.00
-65%Thora Area Rug - Clearanceā
$159.00
$55.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Thora |
|---|---|
| Colors: | Taupe, White, Dark Brown, Medium Brown, Mustard, Denim |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polypropylene, 30% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























