š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now












Tiago Area Rug
| Collection: | Tiago |
|---|---|
| Colors: | Cream, Beige, Ivory, Charcoal, Light Slate, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polypropylene, 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |
Select Title
From $62.65
Original: $179.00
-65%Tiago Area Rugā
$179.00
$62.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tiago |
|---|---|
| Colors: | Cream, Beige, Ivory, Charcoal, Light Slate, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polypropylene, 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |























