š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Timpas Luxury Linen-Viscose Rug - Clearance
| Collection: | Timpas |
|---|---|
| Colors: | Dark Red |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 50% Linen, 50% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $38.15
Original: $109.00
-65%Timpas Luxury Linen-Viscose Rug - Clearanceā
$109.00
$38.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Timpas |
|---|---|
| Colors: | Dark Red |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 50% Linen, 50% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |























