š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Marwood Gray&Blue Nordic Rug - Clearance
| Collection: | Tingloy |
|---|---|
| Colors: | Blue, Gray, Navy, Pale Blue, Medium Gray, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $13.65
Original: $39.00
-65%Marwood Gray&Blue Nordic Rug - Clearanceā
$39.00
$13.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tingloy |
|---|---|
| Colors: | Blue, Gray, Navy, Pale Blue, Medium Gray, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |























