




Feizy Tito Modern Solid - Blue Area Rug
| Collection: | Tito |
|---|---|
| Colors: | Blue |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.43" |
| Styles: | Contemporary,Casual,Transitional,Traditional |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.43" |
Original: $1,299.00
-65%$1,299.00
$454.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tito |
|---|---|
| Colors: | Blue |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.43" |
| Styles: | Contemporary,Casual,Transitional,Traditional |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.43" |























