š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

















Tivka Diamond Checkered Wool Rug
| Collection: | Tivka |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.76" |
Select Title
From $59.15
Original: $169.00
-65%Tivka Diamond Checkered Wool Rugā
$169.00
$59.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tivka |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Beige |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.76" |























