š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Tiya Shag Area Rug - Clearance
| Collection: | Tiya |
|---|---|
| Colors: | Camel, Ivory |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.97" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 2.01" |
Select Title
From $52.15
Original: $149.00
-65%Tiya Shag Area Rug - Clearanceā
$149.00
$52.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tiya |
|---|---|
| Colors: | Camel, Ivory |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.97" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 2.01" |























