š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Torie Navy NZ Wool Area Rug - Clearance
| Collection: | Torie |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Gray, Steel Gray, Black, Silver Gray, Blue |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | Face: 100% NZWool / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.7" |
Select Title
From $79.00
Torie Navy NZ Wool Area Rug - Clearanceā
$79.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Torie |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Gray, Steel Gray, Black, Silver Gray, Blue |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | Face: 100% NZWool / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.7" |























