


Feizy Torina Traditional Oriental - Blue/Red/Gold Area Rug - Clearance
| Collection: | Torina |
|---|---|
| Colors: | Blue, Red, Gold |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |
Original: $459.00
-65%$459.00
$160.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Torina |
|---|---|
| Colors: | Blue, Red, Gold |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |























